Agencja SEM / SEO SEMPIRE

Poznańska Agencja SEO I SEM - SEMPIRE - optymalizacje i pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkachwww.sempire.pl

Agencja SEM SEO SEMPIRE z Poznania

Już od ponad 8 lat prowadzimy działalność w branży powiązanej z e-marketingiem. Podstawą oferty agencji interaktywnej SEMPIRE jest reklama w wyszukiwarce Google – zarówno w wynikach organicznych, jak i na liście z linkami sponsorowanymi. Przygotowujemy strategie marketingowe dopasowane do oczekiwań Klientów oraz specyfiki rynku i wdrażamy je korzystając zarówno ze znanych od dawna narzędzi, jak i najnowszej wiedzy z branży SEO i SEM. Jako firma pozycjonująca strony internetowe gwarantujemy nie tylko doskonałe wyniki pozwalające wypromować witrynę i zwiększyć sprzedaż lub zainteresowanie usługami, ale także bieżące informowanie o wynikach prowadzonych kampanii.

Skuteczne pozycjonowanie strony w internecie

Nasza agencja SEO oferuje optymalizację i pozycjonowanie stron. Cena pozycjonowania obejmuje analizę potrzeb Klienta, dobór fraz kluczowych pod kątem branży, wymogów grupy docelowej i konkurencji, budowę sieci linków zewnętrznych, stałą analizę pozycji oraz raporty o osiąganych wynikach. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą nowe trendy, poznają przydatne narzędzia i wymogi stawiane przez wyszukiwarki. Doskonale wiemy, że SEO pozycjonowanie traktuje jako swoiste ingerowanie w naturalne wyniki wyszukiwań, dlatego każde działanie opieramy o wymogi stawiane przez algorytmy. To sprawia, że nasi Klienci nie muszą obawiać się nałożenia filtra na witrynę, a uzyskane pozycje na wybrane frazy utrzymują się bardzo długo.

Promocja strony internetowej poprzez linki sponsorowane Google Adwords

Agencja SEM SEMPIRE posiada bardzo duże doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu kampanii linków sponsorowanych. Płatna reklama w Google nie ma przed nami żadnych tajemnic (zespół posiada certyfikaty Google AdWord, na bieżąco śledzi nowe trendy). Prowadzimy kampanie tekstowe i zajmujemy się remarketingiem. Promocja internetowa z naszą agencją pozwala także promować ofertę sklepów w Zakupach Google lub korzystać z możliwości reklamowych serwisów partnerskich Google.

Optymalizacja strony i Audyt SEO

Przeprowadzamy audyty stron internetowych pod kątem wymogów stawianych przez wyszukiwarki i dostarczamy zamawiającym szczegółowe raporty PDF z sugestiami zmian do wdrożenia. na czym polega audyt techniczny strony internetowej? Audyt SEO sklepu www lub firmowej strony obejmuje m.in. sprawdzenie treści, nagłówków i opisów strony, sposobów indeksacji witryny oraz jej dostępności dla robotów Google. Skuteczne pozycjonowanie stron www wymaga optymalizacji kodów oraz kompleksowego przygotowania strony. Budowanie sieci linków jest dopiero kolejnym krokiem działań.

Agencja content marketingowa

Firma SEMPIRE zajmująca się e-marketingiem swoją ofertę z zakresu pozycjonowania i kampanii Google AdWords uzupełniła o marketing treści. Czym jest content marketing i dlaczego właściwie warto w niego zainwestować? Ta forma reklamy polega na dostarczaniu internautom przydatnych treści – poradników, artykułów eksperckich rozwiązujących branżowe problemy czy artykułów sponsorowanych z ciekawymi informacjami. Doskonale sprawdzą się również ikonografiki oraz webinary. Wszystkie te materiały sprawiają, że oferta na pozycjonowanie staje się pełniejsza (pod warunkiem wykorzystania w treściach odpowiednich fraz), a firma czy sklep internetowy buduje pozycję ekspercką.

SEO / SEM - szkolenia i konsultacje

Agencja SEMPIRE prowadzi działalność doradczą i szkoleniową. Polecamy nasze konsultacje marketingowe obejmujące przede wszystkim tematykę SEO i SEM. Usługę tę kierujemy w stronę właścicieli stron i sklepów www, którzy chcą samodzielnie pozycjonować witryny lub sprawdzić działalność wynajętej firmy. Prowadzimy szereg szkoleń pozwalających poszerzyć wiedzę, poznać mechanizmy e-marketingu oraz zdobyć certyfikaty (m.in. Google Analytics oraz Google AdWords).

Skuteczne i profesjonalne SEO pozycjonowanie z SEMPIRE

Firma SEMPIRE oferuje skuteczną promocję marek w Internecie. Naszą specjalnością jest szeroko rozumiana reklama stron internetowych w Google. Pozycjonowanie w Google z Agencją SEMPIRE pozwala nie tylko zdobyć czołowe miejsca na wybrane frazy, ale przede wszystkim skutecznie wypromować stronę firmową lub sklep. Zamów naszą usługę i przekonaj się, że doskonale wiemy, jak wykorzystać Internet, aby zbudować pozycję Twojej marki i pomóc w pomnożeniu obrotów.

Agencja SEM / SEO SEMPIRE
tel.: +48613332211
Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
wielkopolskie


FB G+
Otwarte:
Pon. - Pią. 8:00-16:00